-- d o s t ę p n a - -8718696176238 SIGNE GRADIENTOWA LAMPA STOŁOWA PHILIPS HUE

25 000 h

Specyficzne kody

Gradientowa lampa stołowa Signe

Gradientowa lampa stołowa Signe nie tylko idealnie wtapia się w wystrój domu dzięki smukłej, stylowej białej obudowie, ale także łączy ze sobą wiele kolorów, aby ozdobić ściany wyjątkowym gradientem światła.

Najważniejsze cechy produktu:
  • ±10-letni okres eksploatacji

• Łączy białe i kolorowe światło

• Bezprzewodowy zestaw do natychmiastowego przyciemniania

• Obsługa Bluetooth i współpraca z mostkiem Hue Bridge

• Sterowanie światłami za pomocą aplikacji lub głosu

• Zawiera zasilacz

Płynne łączenie kolorów

Płynnie łącz ze sobą różne kolory świateł z jednego źródła światła. Będą one płynnie przechodziły z jednego w drugi, tworząc unikalny efekt świetlny na ścianie.

Dynamiczne aranżacje świetlne

Wzmocnij atmosferę wyjątkowych chwil żywym światłem. Użyj dynamicznych scen, aby stworzyć idealny nastrój w każdej sytuacji.

Łatwe sterowanie dzięki połączniu Bluetooth

Łatwo włączaj, wyłączaj, przyciemniaj i zmieniaj światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth (dostępna na iOS i Android). Aplikacja pozwala sterować max 10 punktami świetlnymi (żarówki i lampy Philips Hue) w jednym pomieszczeniu.

Steruj oświetleniem za pomocą głosu*

Philips Hue współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Google Nest lub Amazon Echo. Proste polecenia głosowe pozwalają kontrolować wiele punktów światła w pomieszczeniu albo sterować tylko jedną wybraną lampą.

Stwórz wyjątkowy nastrój za pomocą kolorowego światła

Odmień swój dom dzięki palecie 16 milionów kolorów światła - łatwo i szybko wykreuj atmosferę dopasowaną do każdej okazji. Za pomocą jednego dotknięcia możesz stworzyć odświętny nastrój idealny na domowe przyjęcie, zmienić salon w salę kinową, odmienić wygląd domu za pomocą różnych barw światła i wiele więcej.

Szeroka paleta odcieni białego światła

Wybieraj z wielu odcieni białego światła - od ciepłej po chłodną biel. Pełen zakres przyciemnienia od bardzo jasnego światła po delikatną poświatę pozwala dostosować odcień i intensywność oświetlenia do każdej pory dnia.

Odblokuj wszystkie możliwości inteligentnego oświetlenia za pomocą mostka Hue

Rozszerz możliwości inteligentnego oświetlenia Philips Hue w swoim domu dodając mostek Philips Hue Bridge (sprzedawany osobno). Mostek Hue pozwala dodać nawet 50 punktów światła, którymi możesz sterować w całym domu i ogrodzie. Możesz tworzyć harmonogramy automatycznie zapalającego się światła sprawiając, że Twój dom stanie się naprawdę smart. Synchronizuj światło z filmem, grą i muzyką i wskocz na wyższy poziom domowej rozrywki. Steruj oświetleniem spoza domu lub dodaj do systemu dodatkowe akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot sterowania światłem (regulator przyciemnienia).

Zgraj światło z filmem, grą i muzyką

Synchronizuj światło z filmem czy grą odtwarzaną na ekranie (telewizora lub komputera) albo muzyką. Światła będą dynamicznie reagować, zmieniając kolor i natężenie zgodnie z wyświetlanym obrazem bądź rytmem muzyki. Możesz także podkreślić nastrój domowego kina tworząc kinowe aranżacje świetlne - miliony dostępnych do wyboru kolorów pozwalają skonfigurować niezliczone opcje oświetlenia. Wystarczy tylko przynieść popcorn!

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Koszt
KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW Darmowa!
KURIER DHL UPS POBRANIE KURIER DHL UPS POBRANIE Darmowa!
ODBIÓR OSOBISTY ODBIÓR OSOBISTY Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 299 darmowa dostawa !