Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe, dzięki nim możemy po zmroku cieszyć się oświetleniem w ogrodzie, tarasie czy balkonie. Mają różnorakie fasony oraz wzornictwo. Mogą być minimalne, antyczne lub klasyczne. W ofercie znajdziemy lampy dekoracyjne, klinkiety, lampy do podświetleń, stojące, wiszące, latarnie, oprawy do wbudowania, plafony. Każdy ogród dzięki nim nabie...

Lampy ogrodowe, dzięki nim możemy po zmroku cieszyć się oświetleniem w ogrodzie, tarasie czy balkonie. Mają różnorakie fasony oraz wzornictwo. Mogą być minimalne, antyczne lub klasyczne. W ofercie znajdziemy lampy dekoracyjne, klinkiety, lampy do podświetleń, stojące, wiszące, latarnie, oprawy do wbudowania, plafony. Każdy ogród dzięki nim nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Więcej

Lampy ogrodowe Jest 981 produktów.

Podkategorie

 • Dekoracyjne

  Lampy dekoracyjne – służą jako dodatek do miejsca, które rozświetlają. Same w sobie cechują się albo minimalizmem w wyglądzie, albo są małymi dziełami sztuki. Sprawiają, że każdy ogród będzie wyjątkowy i pozwoli wyróżnić się na tle innych rozwiązań w architekturze ogrodów. Ich niepowtarzalny charakter sprawia, że pobyt w ogrodzie będzie niezapomnianym doznaniem estetycznym

   

 • Klinkiety

  Klinkiety, dyskretne, mają za zadanie po prostu rozświetlać otoczenie. W dzień niezauważalne. W ofercie również z czujnikiem ruchu. Szczególne zastosowanie mają kinkiety z czujnikiem ruchu, rozbłyskują, gdy w danej odległości wyczują ruch. Poprawiają bezpieczeństwo i funkcjonalność. Posiadają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty pozwalające na użytkowanie ich na zewnątrz.

 • Lampy do podświetleń

  Lampy do podświetleń szczegółów w Twoim ogrodzie, oczka wpuszczane o podwyższonym IP - szczelności, reflektory które rozświetlą szczegóły architektury ogrodowej. Lampy renomowanych producentów taki jak Philips, Eglo, Azzardo czy Spotline.

 • Lampy stojące

  Lampy stojące, szeroki wybór asortymentu. Bogate wzornictwo lub minimalizm, różne natężenie oświetlenia. W zależności od wysokości i wielkości, najczęściej podkreślają charakter ogrodu skupiając na sobie wzrok. To dekoracyjny element, który nadaje charakteru. Zapewniają one również bezpieczeństwo i pozwalają na cieszenie się pobytem w ogrodzie również po zmroku.

 • Lampy wiszące

  Lampy wiszące, przy dość sporym natężeniu oświetlenia nie zabierają miejsca na tarasie czy balkonie. Mają artystyczny albo minimalistyczny wygląd. W ogrodzie tworzą niepowtarzalne dekoracje wobec których nie sposób przejść obojętnie. Oprócz funkcji ozdobnych i rolą jest także funkcjonalność, gdyż pozwalają na biesiadowanie na świeżym powietrzu również po zmroku.

 • Latarnie

  Latarnie, rozbłyskują całą swoją mocą, skupiając uwagę na detalach. Starannie wykończone, są małym dziełem sztuki. Zachwycają indywidualizmem, sprawiają, że ogród zyskuje eleganckiego stylu i ma niepowtarzalny charakter, który jest wyznacznikiem klasy i dobrego stylu ich właścicieli. Latarnie sprawdzą się w ogrodach urządzonych w różnym charakterze, zarówno nowoczesnych, jak o tradycyjnych.

 • Oprawy do wbudowania

  Oprawy do wbudowania, pozwalają na uzyskanie rozświetlenia bez zabierania miejsca na tradycyjną lampę. Sprawdzają się głównie na mniejszych powierzchniach. Mogą być wbudowane w podłoże, dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalne efekty świetlne. Są funkcjonalne i ekonomiczne, a tym samym mogą mieć wiele zastosowań, zarówno użytkowych, jak i dekoracyjnych.

   

 • Plafony

   

  Plafony - bogaty wybór fasonów lamp pomaga je dopasować do indywidulanych potrzeb. Lampy te zabierają mało miejsca, jednocześnie oświetlając dokładnie przestrzeń wokół. Są ciekawie zaprojektowane i funkcjonalne, a ponadto ekonomiczne. Dzięki czemu mają wiele zastosowań różnego typu, także w ogrodzie. Ich światło jest bardzo przyjemne i dodaje blasku przestrzeni, którą rozświetlają.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 981 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 981 elementów