Blog - whats new?

Innowacyjne oświetlenie domu? Tylko z systemem Philips Hue

Philips Hue to system oświetlenia dedykowany jest przede wszystkim dla wymagających użytkowników. Wszystkie źródła światła mogą być przez Ciebie kontrolowane z jednego miejsca - wystarczy, że dysponujesz smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym z zainstalowaną aplikacją.

Lampy firmy Philips – nowoczesne oświetlenie w Twoim domu.

Lampy firmy Philips – nowoczesne oświetlenie w Twoim domu.

Jak wybrać najlepsze oświetlenie ogrodowe

Ogród jest miejscem, w którym chętnie wypoczywamy. Gdy tylko dopisuje pogoda, albo gdy po prostu mamy ochotę wyjść z domu, a nie boimy się nawet tego, że jest nieco chłodniej, czy też pada deszcz. Jeżeli już jednak tak bardzo lubimy przebywać w swoim ogrodzie, to warto zadbać o stworzenie niepowtarzalnego klimatu, w którym będziemy się czuli jak najlepiej.

Oświetlenie przyjazne dla Twojego dziecka - czyli jak urządzić światłem pokój dla najmłodszych

Jest to wspaniała okazja do tego, żeby poznać gust własnego dziecka, obserwować co mu się podoba, a za czym nie przepada. Jeżeli dziecko jest zbyt małe, na pewno staramy się, by wszystko co znajdzie się w jego pokoiku, było jak najbardziej przyjazne oraz bezpieczne.

Jak urządzić mieszkanie w stylu loft? Jakie lampy wybrać?

Mieszkanie w stylu loft na myśl przywodzi starą fabrykę czy hale magazynowe. Charakterystyczne są duże, otwarte przestrzenie, ściany z cegieł oraz dominujący styl industrialny.

Jak wybrać lampkę biurkową?

Odpowiednio dobrana lampka na biurku ma bardzo duże znaczenie dla komfortu pracy i zdrowia uczniów, studentów, ale też wszyscy, którzy pracują przy biurku przy sztucznym oświetleniu. Istotne znaczenie ma jej wielkość, która powinna być dopasowana do rozmiarów biurka. Ważna jest również możliwość regulacji położenia

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć