Żyrandole

Obecnie, dzięki stale poszerzanej ofercie, dostępne są one w wielu zróżnicowanych odmianach, dlatego okażą się trafionym pomysłem w przypadku aranżacji wielu pomieszczeń. 

Związane jest to przede wszystkim z ich designem, który przybiera różne formy. W naszym sklepie znajdziecie więc między innymi modele klasyczne, charakteryzujące się wykorzystaniem przede wszystkich elementów kryształowych, jak i rozwiązania nowoczesne z żarówkami typu LED.

Rodzaje żyrandoli

Rozróżnienie sprzedawanych przez nas żyrandoli związane jest jednak nie tylko z ich stylem. W katalogu znajdują się bowiem produkty dostosowane do konkretnych sposobów wykorzystania. Z jednej strony znaleźć można więc lampy opracowywane przede wszystkim do zawieszenia w domu, z drugiej zaś bogaty katalog modeli dedykowanych przestrzeniom publicznym i użytkowym.

W pierwszej kategorii należy umieścić wszelkie żyrandole wiszące do salonu, sypialni i gabinetu. Są to zazwyczaj produkty szklane, które jednak występują w wielu kształtach - oferujemy zarówno konstrukcje zamknięte, jak i otwarte. W sklepie dostępne są również lampy idealnie nadające się do hoteli oraz restauracji. Z pewnością podniosą one prestiż Waszych lokali.

Żyrandole - nowoczesne oraz klasyczne, modne | LunaOptica.pl

Żyrandole

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć