Reflektorki/spoty

Reflektorki/spoty

Reflektorki/spoty, zachwycają swoją prostotą, a jednocześnie cechują się wyrafinowanym smakiem. Każde oświetlone przez nie pomieszczenie zyskuje inny wymiar. Duży wybór fasonów. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, jest ponadczasowa. W ofercie są reflektorki ledowe, szklane i techniczne, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dobrze się prez...

Reflektorki/spoty, zachwycają swoją prostotą, a jednocześnie cechują się wyrafinowanym smakiem. Każde oświetlone przez nie pomieszczenie zyskuje inny wymiar. Duży wybór fasonów. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, jest ponadczasowa. W ofercie są reflektorki ledowe, szklane i techniczne, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Dobrze się prezentują w każdym wnętrzu.

Więcej

Reflektorki/spoty Jest 1284 produktów.

Podkategorie

 • Reflektorki ledowe

  Reflektorki ledowe - czyli nowoczesność, oszczędność, ponadczasowość. Dopasowują się do pomieszczenia, które rozświetlają. Dodają uroku, nie przytłaczają swoją strukturą. Nadają się zarówno do surowych, jak i stylowych pomieszczeń. Ich cechą charakterystyczną jest ciepłe światło, które sprawia, że wnętrze jest przytulne i klimatyczne. To nowoczesne rozwiązanie, które jest w zasięgu ręki.

 • Reflektorki szklane

  Reflektorki szklane, to taka namiastka biżuterii. Rozbłyskują całą swoją mocą, skupiając uwagę na detalach. Starannie wykończone, są małym dziełem sztuki. Zachwycają indywidualizmem, sprawiają, że pomieszczenie zyskuje elegancki styl. Dodają każdemu pomieszczeniu wrażenia luksusu i królewskiego charakteru. Są funkcjonalne i ekonomiczne, a jedocześnie stanowią niepowtarzalny element dekoracyjny.

 • Reflektorki techniczne

  Reflektorki techniczne, dla tych, którzy szukają niebanalnego fasonu. Nadają charakteru pomieszczeniu lub podkreślają jego styl. Żadna z nich nie jest nudna, każda urzeka na swój sposób. Duży wybór fasonów sprawi, że bez problemu można dopasować je do indywidulanego charakteru każdego pomieszczenia. Są przede wszystkim funkcjonalne i sprawdzają się w wielu sytuacjach.

   

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 1284 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 1284 elementów