Oprawy, oczka wpuszczane łazienkowe


Punktowe oświetlenie łazienki ma bardzo ważne znaczenie. Lampy eksponujące światło na wybrane miejsca, mają za zadanie nie tylko rozjaśnić wnętrze ale również ozdobić łazienkę.
Do tego celu najlepiej nadadzą się łazienkowe oczka wpuszczane.

Czym są oczka łazienkowe

Zwolenników tradycyjnego oświetlania łazienki wiszącymi lampami jest coraz mniej. Teraz, nowoczesne lampy punktowe znakomicie zastępują zwykłe żarówki i wprowadzają do łazienki powiew nowości.
Jest to bardzo praktyczne i energooszczędne oświetlenie, umieszczone najczęściej w obniżonych sufitach. Ilość oraz rozmieszczenie lampek uzależnione jest od wielkości łazienki, stanowisk wymagających podświetlenia oraz ilości światła koniecznego do optymalnego rozjaśnienia całej powierzchni pomieszczenia.

Optymalne rozmieszczenie oświetlenia punktowego

Oczka łazienkowe wpuszczane mocowane są w oprawkach podtynkowych – cała instalacja i sieć kabli jest niewidoczna, schowana nad obniżonym sufitem. Same lampki mogą być usytuowane pojedynczo, rozmieszczone symetrycznie, lub grupowane po kilka w rzędzie, lub w formie figury geometrycznej. Średnica lampek i oprawek jest oferowana w różnych wielkościach, wybór odpowiednich to zadanie dla kupującego.
Łazienkowe oczka wpuszczane to żarówki LED. Ich silne jasne światło doda blasku łazience i podkreśli nowoczesny wygląd.

Oprawki do żarówek wykonane są z metalu w kilku kolorach lub w kombinacji metalu ze szkłem. Wysokiej jakości materiał użyty do produkcji oprawek i żarówek gwarantuje dobrą pracę i estetyczne wrażenia przez długi czas.

Oprawy wpuszczane w sufit - oczka łazienkowe | LunaOptica.pl

Oprawy, oczka wpuszczane łazienkowe

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć