____ na magazynie __ plafon led ZESTAW STARTOWY HUE 8718696548691 PHILIPS

Źródło światła
LED - 2x E27 - 9,5W
Zasilanie [V]
zapytaj o dostępność na magazynie

Specyficzne kody

ZESTAW STARTOWY (2 ŻARÓWKI + MOSTEK + PRZYCIEMNIACZ) 8718696548691 PHILIPS

Zacznij od zestawu startowego Philips hue zapewniającego białe nastrojowe światło. Poczujesz się lepiej dzięki naturalnemu światłu o każdej porze dnia — od świtu do zmierzchu. Możesz sterować produktem za pomocą urządzenia przenośnego lub dołączonego przełącznika bezprzewodowego, a także podłączyć do urządzeń noszonych na ciele.

Przygotuj się na przyjemne chwile
• Od ciepłego, białego światła po chłodne, jasne światło dzienne
• Nabieraj sił, koncentruj się, czytaj i relaksuj się z odpowiednim oświetleniem
• Przebudź się łagodnie w czasie własnego wschodu słońca
Ciesz się spokojem
• Steruj oświetleniem w wybrany sposób
Komfortowe przyciemnianie
• Sterowanie za pomocą dołączonego bezprzewodowego regulatora przyciemniania Philips hue
Łatwy w obsłudze, niezawodny i przyszłościowy system
• Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue
• Możliwość podłączenia do urządzeń noszonych na ciele
• Zgodność z technologią Apple HomeKit oraz współpraca z Nest

KARTA PRODUKTOWA:

Rozświetl swoje chwile

Od świtu do zmierzchu

Budź się i zasypiaj w naturalny sposób

Philips Hue pomaga wstać z łóżka w dobrym nastroju i w pełni wypoczętym. Stopniowo zwiększające się natężenie oświetlenia rozświetla sypialnię niczym wschód słońca. W naturalny sposób delikatnie wybudza domowników, zastępując hałaśliwe i nagłe wyrwanie ich budzikiem z głębokiego snu. Zacznij dzień spokojnie, a wieczorem zrelaksuj się w otulającym, ciepłym białym świetle powoli przygotowującym ciało do regenerującego snu.

Stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wybranego odcienia światła — od ciepłej bieli po chłodne światło dzienne

Stwórz nastrój odpowiedni do sytuacji i pomaluj swój dom białym światłem w odcieniach od ciepłego do zimnego. Eksperymentuj z rożnymi stylami w ciągu roku bez względu na to, czy wolisz wyraźne białe światło przypominające wiosenny powiew wiatru, ciepłe białe światło jak letnie słońce czy zimne światło dzienne, jakie często można spotkać zimą.

Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips Hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Zamiast porannej kawy wybierz chłodne, jasne, białe światło dzienne, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu, jasnemu, białemu światłu. Możesz też wyciągnąć się na fotelu i zrelaksować po długim dniu w otoczeniu ciepłego białego światła o delikatnym blasku.

Zrelaksuj się

Po długim dniu wyciągnij się na fotelu i zrelaksuj się w otoczeniu ciepłego białego światła o delikatnym blasku. Relaksujące białe światło pomaga odprężyć się wieczorem i zapewnia lepszy sen w nocy.

Czytanie

Przenieś się do świata ulubionych powieści na całe godziny dzięki rozwiązaniu Philips Hue. Zapewnia ono białe światło idealne do czytania.

Koncentracja

Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu, jasnemu, białemu światłu. Może ono pomóc Ci się skoncentrować i wykonać zadanie szybko i sprawnie bez względu na to, czy uczysz się do egzaminu, pracujesz w domu czy wybierasz ubranie, aby dobrze wyglądać.

Pobudzenie

Zamiast porannej kawy wybierz zimne, jasne, białe światło dzienne, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy brak Ci sił i potrzebujesz pobudzenia.

Inteligentne sterowanie, w domu i na zewnątrz

Za pomocą aplikacji Philips Hue iOS i Android można zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Użytkownik może sprawdzić, czy przed wyjściem z domu nie zapomniał wyłączyć światła, i włączyć je, jeśli pracuje do późna.

Przyciemnianie bez instalacji

Przekonaj się, jak płynne przyciemnianie zapewnia oświetlenie Philips Hue. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie. Bez kabli, elektryka ani instalacji.

Sterowanie w wybrany sposób

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości. Steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu przez aplikację Philips Hue lub dodaj do systemu przełączniki włączające oświetlenie. Ustawiaj wyłączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue. Philips Hue nawet współpracuje z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, które umożliwiają sterowanie oświetleniem za pomocą głosu.

W zestawie regulator przyciemniania Hue

Steruj oświetleniem Philips Hue bez użycia smartfona lub tabletu. Za pomocą dołączonego przełącznika bezprzewodowego można włączać i wyłączać oświetlenie, przełączać między 4 zaprogramowanymi ustawieniami oświetlenia i odpowiednio przyciemnić światło.

Ustawiaj wyłączniki czasowe w celu wygodnego użytkowania

Dzięki funkcji harmonogramu w aplikacji Philips Hue oświetlenie Philips Hue może włączać się w domu nawet wtedy, gdy nikogo tam nie ma. Ustaw włączanie oświetlenia o ustalonej godzinie, tak aby było jasno, gdy wracasz do domu. Możesz nawet zaprogramować włączanie się światła w poszczególnych pomieszczeniach o różnych godzinach. Oczywiście możesz również ustawić, aby światła stopniowo wyłączały się w nocy i nie trzeba było martwić się o to, czy któreś pozostały włączone.

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Koszt
KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW 15
KURIER DHL UPS POBRANIE KURIER DHL UPS POBRANIE 20
ODBIÓR OSOBISTY ODBIÓR OSOBISTY Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 499 darmowa dostawa !