• Nowy

** od ręki ** LAMPA WISZĄCA BEING HUE 40984/48/P7 PHILIPS z pilotem -- steruj z aplikacji za pomocą mostka 4098448P7

1 040,00 zł Brutto
845,53 zł netto
Ilość
dostępne na magazynie ! 1-2 dni robocze

4098448P7
5 Przedmioty

Wykonanie
metal, syntetyk
Wysokość [mm]
Kolor
aluminium
Średnica [mm]
Źródło światła w komplecie
tak
Klasa szczelności IP
Funkcja przyciemniania przy użyciu pilota
Źródło światła
LED - 1x 39W, 3000Lm
Barwa światła
2200 - 6500 K
EEL - klasa efektywności energetycznej
EEL LED ONLY (A++,A+,A) W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED (A, A+, A++). Niewymienne lampy LED.

Specyficzne kody

Oprawa wisząca emitująca białe, nastrojowe światło. Lampa wyposażona w przyciemniacz, dzięki czemu można zmieniać odcień białego światła — od chłodnego, pobudzającego światła dziennego aż po ciepłą, relaksującą biel.

Stwórz nastrój odpowiedni do danej chwili dzięki pięknemu, naturalnemu białemu światłu. Skorzystaj z aplikacji, aby wybrać dowolny odcień białego światła — od chłodnego, pobudzającego światła dziennego aż po ciepłą, relaksującą biel. Przejmij kontrolę i wybierz nastrój. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie.

Przekonaj się, jak płynne przyciemnianie zapewnia oświetlenie Philips hue. Nie za jasno. Nie za ciemno. Po prostu idealnie. Bez kabli, elektryka ani instalacji.

Łatwe, bezprzewodowe sterowanie za pomocą regulatora przyciemniania (w zestawie)

Zasilany bateriami regulator przyciemniania Philips Hue pozwala na łatwe sterowanie białymi źródłami światła, zapewniając nastrojowe oświetlenie. Przełączanie pomiędzy 4 poziomami intensywności oświetlenia jest proste i odbywa się za naciśnięciem przycisku. Regulator przyciemniania można umieścić w dowolnym miejscu pomieszczenia za sprawą jego niewielkiej, eleganckiej stacji dokującej, natomiast samo urządzenie nie wymaga żadnych przewodów. Korzystaj z niego jak z pilota zdalnego sterowania lub zawieś na ścianie, aby cieszyć się sceną świetlną odpowiednią do każdej pory dnia. Pojedynczy regulator przyciemniania może sterować nawet 10 punktami świetlnymi Hue.

Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips Hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Zamiast porannej kawy wybierz dzienne, chłodne, jasne światło białe, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu naturalnemu, jasnemu światłu białemu. Możesz też wyciągnąć się w fotelu i zrelaksować po długim dniu w otoczeniu delikatnie przyciemnionego światła białego.

Pełna kontrola zdalna kontrola dzięki mostkowi Hue

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka, aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.

Stwórz wyjątkowy nastrój za pomocą wybranego koloru światła – od ciepłej bieli po jasne światło dzienne

Stwórz wyjątkowy nastrój dopasowany do Twoich potrzeb i wykonywanych czynności. Poznaj wszystkie kolory białego światła – od mroźnego białego światła jak z zimowego pejzażu, po naturalne jasne oświetlenie przypominające wiosenny świt czy ciepłą biel zachodzącego letniego słońca.

Zdalne sterowanie, w domu i na zewnątrz

Za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue (dostępna na systemu iOS i Android) można zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Będąc poza domem, masz możliwość w każdej chwili sprawdzić, czy wyłączyłeś światło i z łatwością włączyć je na swój powrót. Do zdalnego sterowania oświetleniem konieczny mostek Philips Hue.

Steruj światłem jak chcesz

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać niezliczone możliwości kontroli światła. Steruj oświetleniem za pomocą smartfonu lub tabletu przez aplikację mobilną Philips Hue lub skorzystaj z dedykowanych przełącznikóww obsługujących lampy i żarówki Hue. Ustawiaj zautomatyzowane harmonogramy świecenia, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue. Philips Hue współpracuje takżę z technologiami Amazon Alexa, Apple HomeKit i Google Home, które umożliwiają sterowanie oświetleniem za pomocą głosu.

Ustaw automatyczne harmonogramy włączania i wyłączania się światła

Funkcja harmonogramu włączania i wyłączania się światła zapewni Ci wygodę, zarówno gdy jesteś jak i gdy nie ma Cię w domu. Możesz sterować oświetleniem zdalnie, ustawić automatyczne włączanie światła na Twój powrót do domu. Philips Hue to oświetlenie, które możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb – ustawienia światłą w każdym pokoju mogą być różne. Harmonogram wieczorny pozwoli na stopniowe przyciemnianie świateł, aż do całkowitego wyłączenia. Do korzystania z fukncjii automatyzacji oświetlenia niezbędny jest mostek Hue.

Budź się i zasypiaj w naturalny sposób

Philips Hue pomaga wstać z łóżka w dobrym nastroju i w pełni wypoczętym. Stopniowo zwiększająca się jasność światła rozświetla sypialnię niczym wschód słońca. W naturalny sposób delikatnie wybudza domowników, zastępując hałaśliwe i nagłe wyrwanie ich budzikiem z głębokiego snu. Zacznij dzień spokojnie, a wieczorem zrelaksuj się w otulającym, ciepłym białym świetle, powoli przygotowującym ciało do regenerującego snu.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Koszt
KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW Darmowa!
KURIER DHL UPS POBRANIE KURIER DHL UPS POBRANIE Darmowa!
ODBIÓR OSOBISTY ODBIÓR OSOBISTY Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 299 darmowa dostawa !