AURELLE 32163/31/P5 PANEL/LAMPA SUFITOWA LED HUE PHILIPS
  • AURELLE 32163/31/P5 PANEL/LAMPA SUFITOWA LED HUE PHILIPS

na magazynie od ręki AURELLE 32163/31/P6 PANEL/LAMPA SUFITOWA LED HUE PHILIPS sterowana z aplikacji BLUETOOTH

999,00 zł Brutto

Zasilanie [V]
Nie wymaga transformatora

Specyficzne kody

Podłącz oświetlenie panelowe Philips Hue White Ambiance Aurelle do systemu Philips Hue i ciesz się oświetleniem dopasowanym do każej chwili. Jasne białe światło zapewni Ci łatwą pobudkę i doda energii o poranku, naturalne światło dzienne ułatwi koncentrację, a ciepłe, lekko przyciemnione zapewni wieczorny relaks.

WERSJA Z BLUETOOTH

Różne tryby oświetlenia: Relaks, Czytanie, Koncentracja i Energia

Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips Hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile pełne przyjemności. Zamiast porannej kawy wybierz jasne, białe światło dzienne, które zapewnia zastrzyk energii dla ciała i umysłu na cały dzień. Zachowaj skupienie dzięki odpowiednio dostosowanemu naturalnemu, białemu światłu. Możesz też wyciągnąć się w fotelu i zrelaksować po długim dniu w otoczeniu delikatnie przyciemnionego, ciepłego światła.

Możliwość przyciemniania bez dodatkowej instalacji

Poznaj możliwość wygodnego płynnego przyciemnianie światła dzięki Philips Hue. Nie za jasno, nie za ciemno – po prostu idealnie. Bez konieczności dodatkowych instalacji, pomocy elektryka i wystających kabli.

Zdalne sterowanie światłem po połączeniu z mostkiem Hue

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka, aby korzystać z nieograniczonych możliwości systemu.

Stwórz wyjątkowy nastrój za pomocą wybranego koloru światła – od ciepłej bieli po jasne światło dzienne

Stwórz wyjątkowy nastrój dopasowany do Twoich potrzeb i wykonywanych czynności. Poznaj wszystkie kolory białego światła – od mroźnego białego światła jak z zimowego pejzażu, po naturalne jasne oświetlenie przypominające wiosenny świt czy ciepłą biel zachodzącego letniego słońca.

Zdalne sterowanie, w domu i na zewnątrz

Za pomocą aplikacji mobilnej Philips Hue (dostępna na systemu iOS i Android) można zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Będąc poza domem, masz możliwość w każdej chwili sprawdzić, czy wyłączyłeś światło i z łatwością włączyć je na swój powrót. Do zdalnego sterowania oświetleniem konieczny mostek Philips Hue.

Ustaw automatyczne włączanie i wyłączanie światła

Funkcja harmonogramu włączania i wyłączania się światła zapewni Ci wygodę, zarówno gdy jesteś jak i gdy nie ma Cię w domu. Możesz sterować oświetleniem zdalnie, ustawić automatyczne włączanie światła na Twój powrót do domu. Philips Hue to oświetlenie, które możesz całkowicie dostosować do swoich potrzeb – ustawienia światłą w każdym pokoju mogą być różne. Harmonogram wieczorny pozwoli na stopniowe przyciemnianie świateł, aż do całkowitego wyłączenia. Do korzystania z fukncjii automatyzacji oświetlenia niezbędny jest mostek Hue.

Budź się i zasypiaj w naturalny sposób

Philips Hue pomaga wstać z łóżka w dobrym nastroju i w pełni wypoczętym. Stopniowo zwiększające się natężenie oświetlenia rozświetla sypialnię niczym wschód słońca. W naturalny sposób delikatnie wybudza domowników, zastępując hałas budzika i nagłe wyrwanie się z głębokiego snu. Zacznij dzień spokojnie, a wieczorem zrelaksuj się w otulającym, ciepłym białym świetle, powoli przygotowującym ciało do regenerującego snu.

Łatwe, bezprzewodowe sterowanie za pomocą regulatora przyciemniania (zawarty w zestawie)

Zasilany bateriami regulator przyciemniania Philips Hue pozwala na łatwe sterowanie białymi źródłami światła, zapewniając nastrojowe oświetlenie. Przełączanie pomiędzy 4 poziomami intensywności oświetlenia jest proste i odbywa się za naciśnięciem przycisku. Regulator przyciemniania można umieścić w dowolnym miejscu pomieszczenia za sprawą jego niewielkiej, eleganckiej stacji dokującej, natomiast samo urządzenie nie wymaga żadnych przewodów. Korzystaj z niego jak z pilota lub zawieś na ścianie, aby cieszyć się sceną świetlną odpowiednią do każdej pory dnia. Pojedynczy regulator przyciemniania może sterować nawet 10 punktami świetlnymi Hue.

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Koszt
KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW KURIER DHL UPS PRZELEW E-PRZELEW Darmowa!
KURIER DHL UPS POBRANIE KURIER DHL UPS POBRANIE Darmowa!
ODBIÓR OSOBISTY ODBIÓR OSOBISTY Darmowa!

* Dla zakupów powyżej 499 darmowa dostawa !