Oświetlenie w domu ma duży wpływ na samopoczucie oraz ogólne funkcjonowanie człowieka. Nikt nie ma wątpliwości, że naturalne światło motywuje do podejmowania wyzwań, sprzyja koncentracji, Natomiast światło wytwarzane w sposób sztuczny, gdy jest odpowiednio dobrane, po ciężkim dniu pracy pozwala na wyciszenie i sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne.
Odpowiednio dobrana lampka na biurku ma bardzo duże znaczenie dla komfortu pracy i zdrowia uczniów, studentów, ale też wszyscy, którzy pracują przy biurku przy sztucznym oświetleniu. Istotne znaczenie ma jej wielkość, która powinna być dopasowana do rozmiarów biurka. Ważna jest również możliwość regulacji położenia. Istotnym kryterium wyboru powinna być także barwa światła. Najoptymalniejszym rozwiązaniem, jest wybór lampy, która emituje światło
Mieszkanie w stylu loft na myśl przywodzi starą fabrykę czy hale magazynowe. Charakterystyczne są duże, otwarte przestrzenie, ściany z cegieł oraz dominujący styl industrialny. Nie brakuje tu designerskich dodatków, elementów wykonanych z rur, starych przełączników i innych drobiazgów, które nadają wnętrzu specyficznego charakteru. Obowiązkowym elementem, są odpowiednio stylizowane lampy ze specyficznymi żarówkami, które swoim charakterem doskona
Urządzanie pokoju dziecięcego, to nie tylko wiele radości dla samych dzieci, ale i również dla dorosłych. Jest to wspaniała okazja do tego, żeby poznać gust własnego dziecka, obserwować co mu się podoba, a za czym nie przepada. Jeżeli dziecko jest zbyt małe, na pewno staramy się, by wszystko co znajdzie się w jego pokoiku, było jak najbardziej przyjazne oraz bezpieczne.
  • Galeria
  • Galeria
  • Galeria
Ogród jest miejscem, w którym chętnie wypoczywamy. Gdy tylko dopisuje pogoda, albo gdy po prostu mamy ochotę wyjść z domu, a nie boimy się nawet tego, że jest nieco chłodniej, czy też pada deszcz. Jeżeli już jednak tak bardzo lubimy przebywać w swoim ogrodzie, to warto zadbać o stworzenie niepowtarzalnego klimatu, w którym będziemy się czuli jak najlepiej.