Lampy dziecięce

Lampy dziecięce

Lampy dziecięce, czyli coś, dla najbardziej wybrednych klientów. Muszą mieć ciekawą strukturę oraz kolory, aby zainteresować sobą najmłodszych. W ofercie lampy dziecięce: inne, kinkiety, nocne, wiszące, plafony, reflektorki, biurkowe, projektory i latarki Disney, Buddy Philips. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwalają stworzyć w dziecięcym pok...

Lampy dziecięce, czyli coś, dla najbardziej wybrednych klientów. Muszą mieć ciekawą strukturę oraz kolory, aby zainteresować sobą najmłodszych. W ofercie lampy dziecięce: inne, kinkiety, nocne, wiszące, plafony, reflektorki, biurkowe, projektory i latarki Disney, Buddy Philips. Pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwalają stworzyć w dziecięcym pokoju świat marzeń i baśni.

Więcej

Lampy dziecięce Jest 259 produktów.

Podkategorie

 • Inne

  Lampy inne, przedstawiają kolorowe postaci z popularnych bajek. Rozświetlają przestrzeń na kolorowo, tworząc bezpieczny świat dla dziecka. Nocą tworzą poczucie intymności i przeganiają wszystkie dziecięce lęki i obawy. Z kolorową lampką zasypianie jest bardziej przyjemne. Sprawdzają się także przy czytaniu czy zabawie, będąc jednocześnie ciekawym elementem dekoracyjnym.

   

 • Kinkiety

  Kinkiety, przestawiają kolorowe postaci z popularnych bajek, świecą na kolorowo. Minimalne, nie zabierają dużo miejsca, ale jednocześnie z całą mocą rozświetlają pomieszczenie. To rewelacyjny i co istotne funkcjonalny element dekoracyjny dziecięcej sypialni, który nada kolorów i wprowadzi bajkowy klimat. Kinkiety są funkcjonalne i stanowią doskonałe uzupełnienie podstawowego oświetlenia.

 • Lampy nocne

  Lampy nocne, różne rozmiary oraz kształty, przedstawiają postaci z popularnych bajek, które dzieci uwielbiają. Na pewno odpędzą wszystkie koszmary i zapewnią zdrowy sen. W zdecydowany sposób ułatwiają milusińskim zasypianie, przeganiając wszystkie dziecięce lęki i strachy. Są funkcjonalne oraz mają ciekawy, bajkowy design. Nie pobierają dużo energii, dlatego też są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.

 • Lampy wiszące

  Lampy wiszące, często o zabawnym kształcie, przypominającym bohatera kreskówki. Kolorowe, o ciekawych fasonach. Perfekcyjnie rozświetlają całe otoczenie. W dziecięcych pokojach są ciekawym elementem dekoracyjnym, który nada wnętrzu ciepłego, przytulnego charakteru. Podkreślają one wyjątkowy charakter pomieszczenia, w którym najwięcej czasu spędzają najmłodsi.

   

 • Plafony

  Plafony, kolorowe, w kształcie motywów z kreskówek, przedstawiające popularnych bohaterów. Idealnie dopełniają dziecięcy pokój. Jednocześnie bardzo dobrze rozświetlają pomieszczenie. Magia kolorów przemieni świat dziecięcej sypialni nadając jej bajkowego klimatu, w którym dzieci chętnie będą przebywać. Kolorowe lampy pomagają spełnić marzenia najmłodszych.

   

 • Reflektorki

  Reflektorki - przestawiają kolorowe postaci z popularnych bajek, świecą na kolorowo. Minimalne, nie zabierają dużo miejsca, ale jednocześnie z całą mocą rozświetlają pomieszczenie. Sprawdzają się szczególnie w nocy, gdy maluchy obawiają się ciemności. Nadają wnętrzu figlarnego charakteru, stwarzają atmosferę zabawy, a jednocześnie dzięki nim dziecko czuje się bezpieczne.

   

 • Lampy biurkowe

  Lampy biurkowe – nadruki z ulubionymi bohaterami z popularnych kreskówek sprawiają, że nawet najtrudniejsze zadania stają się proste. Wszystkie lekcje do odrobienia są widoczne przy bardzo dobrym świetle. Nauka staje się bardziej przyjemna i komfortowa. Lampy posiadają ruchome klosze czy ramiona, która pozwalają dobrze oświetlić wybrane miejsce. Sprawdzą się również jako lampki nocne.

 • Projektory i latarki...

  Projektory i latarki Disney wykonane na licencji przyciągają wzrok kolorowymi postaciami ze znanych bajek. Dzięki nim sypialnia małego człowieka zmieni się w królestwo marzeń i spełnionych snów, które obecne są w bajach. Doskonale sprawdzają się jako lamki nocne, jak i wkomponują się w codzienny rytuał zasypiania. Dają dzieciom poczucie radości i bezpieczeństwa, gdy za oknem jest noc.

 • BUDDY PHILIPS

  myBuddy mówi Twojemu dziecku, kiedy nadchodzi czas na zabawę - seria lampa Buddy Philips to kolorowe, funkcjonalne wzory wyprodukowane tylko dla dzieci - lampy wiszące , kinkiety oraz lampy nocne Buddy rozświetlą pokój Twojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lamp Buddy Philips.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 259 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 259 elementów